O Firmie

O firmie

     Firma EKO-TERM powstała w 1994 roku, a od roku 2008 specjalizuje się w termomodernizacji oraz remontach budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi inżynierów specjalizujących się w auditingu, projektowaniu, finansowaniu oraz pozyskiwaniu środków finansowych w postaci premii bądź dotacji, jesteśmy w stanie jako jedni z nielicznych na rynku przeprowadzić Naszych klientów kompleksowo w krótkim czasie przez cały proces inwestycyjny, od przygotowania niezbędnej dokumentacji oraz wymaganych zezwoleń, poprzez pozyskanie środków, do wykonania prac budowlanych włącznie. 

     Jako wykonawca prac budowlanych zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nadzoru budowlanego, brygadzistów oraz pracowników budowlanych, których kwalifikację podnosimy częstymi szkoleniami organizowanymi przez wiodących producentów systemów dociepleń.

     Każdą inwestycję traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując się elastycznie do potrzeb Naszych klientów. Zachęcamy Państwa do spotkania z naszymi przedstawicielami w celu omówienia i przygotowania dla Państwa indywidualnej oferty.

Zapraszamy do współpracy 

Jarosław Wiśniewski

O firmie

Portal wykorzystuje technologie cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Twojego pamięci urządzenia. Rozumiem i akceptuje